0
چوونەژوورەوە تۆماركردن
پێشبینی توپی پێ گرەوکردنی ڕاستەوخۆ خاڵ پۆکەر گازينۆى يارى تاوڵە یاری پەقاندن گازينۆ دیاریەکانی تایبەت پشتگيرى هاوکاری
خاڵ
 
  ATP London, Great Britain
John Millman
-
-
Novak Djokovic
دەستى پێ نەكرد
16:50
Milos Raonic
-
-
Yuki Bhambri
دەستى پێ نەكرد
16:00
Damir Dzumhur
-
-
Grigor Dimitrov
دەستى پێ نەكرد
15:30
Nick Kyrgios
-
-
Andy Murray
دەستى پێ نەكرد
18:10
Leonardo Mayer
-
-
Kevin Anderson
دەستى پێ نەكرد
16:00
Tomas Berdych
-
-
Julien Benneteau
دەستى پێ نەكرد
17:20
David Goffin
-
-
Feliciano Lopez
دەستى پێ نەكرد
18:40
Ryan Harrison
-
-
Kyle Edmund
دەستى پێ نەكرد
19:30
Tim Smyczek
-
-
Jeremy Chardy
دەستى پێ نەكرد
17:20
Adrian Mannarino
-
-
Daniel Evans
دەستى پێ نەكرد
20:00
  Challenger Fergana, Uzbekistan
Ivan Nedelko
-
-
Sanjar Fayziev
inprogress
11:25
Aleksandr Nedovyesov
0
2
Yosuke Watanuki
Finished
09:30
Markus Eriksson
0
2
Roberto CID Subervi
Finished
10:55
Egor Gerasimov
2
0
Laurynas Grigelis
Finished
09:30
Dzmitry Zhyrmont
0
2
Saketh Myneni
Finished
11:20
Tung-Lin WU
2
0
Ivan Gakhov
Finished
10:45
David Guez
1
2
Enrique Lopez-Perez
Finished
09:30
Rubin Statham
-
-
Shuichi Sekiguchi
دەستى پێ نەكرد
12:25
Cem Ilkel
-
-
Alessandro Bega
دەستى پێ نەكرد
12:30
Evgeny Karlovskiy
-
-
Joao Lucas Magalhaes Hueb De Menezes
دەستى پێ نەكرد
12:40
Nikola Milojevic
-
-
Konstantin Kravchuk
دەستى پێ نەكرد
13:25
Goncalo Oliveira
-
-
Teymuraz Gabashvili
دەستى پێ نەكرد
14:10
  ITF Women Victoria, Singles W-WITF-CAN-02A
Haley Giavara
0
2
Lorraine M Guillermo
Finished
00:20
Ariana Arseneault
2
0
Nozomi Fujioka
Finished
00:10
Vivian Mayumi Toma
0
2
Brynn Boren
Finished
00:30
Tara Malik
2
1
Kayla Rizzolo
Finished
01:50
Safiya Carrington
-
-
Alexa Graham
دەستى پێ نەكرد
21:00
Gail Brodsky
-
-
Andrea Renee Villarreal
دەستى پێ نەكرد
21:00
Jessica Failla
-
-
Anna Zhang
دەستى پێ نەكرد
22:30
Catherine Leduc
-
-
Alana Smith
دەستى پێ نەكرد
22:30
  WTA Mallorca, Spain
Caroline Garcia
-
-
Su-Wei Hsieh
دەستى پێ نەكرد
14:45
Stefanie Voegele
-
-
Victoria Azarenka
دەستى پێ نەكرد
19:00
Kirsten Flipkens
-
-
Aliaksandra Sasnovich
دەستى پێ نەكرد
12:30
Marta Kostyuk
-
-
Lucie Safarova
دەستى پێ نەكرد
13:30
Sofia Kenin
-
-
Kateryna Kozlova
دەستى پێ نەكرد
13:30
Antonia Lottner
-
-
Aliaksandra Sasnovich
دەستى پێ نەكرد
13:30
Danielle Rose Collins
-
-
Rebecca Peterson
دەستى پێ نەكرد
14:45
Ajla Tomljanovic
-
-
Magda Linette
دەستى پێ نەكرد
14:45
Svetlana Kuznetsova
-
-
Anastasija Sevastova
دەستى پێ نەكرد
16:00
Johanna Larsson
-
-
Sorana Cirstea
دەستى پێ نەكرد
16:00
Polona Hercog
-
-
Viktoria Kuzmova
دەستى پێ نەكرد
16:00
Alison Riske
-
-
Angelique Kerber
دەستى پێ نەكرد
21:00
  Challenger L'Aquila, Italy
Thiago Moura Monteiro
-
-
Hernan Casanova
دەستى پێ نەكرد
12:30
Andrea Pellegrino
-
-
Facundo Bagnis
دەستى پێ نەكرد
12:30
Julian Ocleppo
-
-
Daniel Elahi Galan
دەستى پێ نەكرد
15:10
Roberto Carballes Baena
-
-
Giovanni Fonio
دەستى پێ نەكرد
15:20
Carlos Boluda-Purkiss
-
-
Paolo Lorenzi
دەستى پێ نەكرد
20:00
Riccardo Bonadio
-
-
Guilherme Clezar
دەستى پێ نەكرد
14:00
Tommy Robredo
-
-
Guilherme Clezar
دەستى پێ نەكرد
12:30
Andrea Collarini
-
-
Filippo Baldi
دەستى پێ نەكرد
12:30
Alejandro (COL) Gonzalez
-
-
Gianluca Mager
دەستى پێ نەكرد
13:50
Alejandro Gonzalez
-
-
Gianluca Mager
دەستى پێ نەكرد
13:50
Johannes Haerteis
-
-
Riccardo Balzerani
دەستى پێ نەكرد
14:30
Benjamin Hassan
-
-
Agustin Velotti
دەستى پێ نەكرد
15:50
Luca Vanni
-
-
Jan Choinski
دەستى پێ نەكرد
18:20
  ATP Halle, Germany
Richard Gasquet
-
-
Florian Mayer
دەستى پێ نەكرد
15:50
Borna Coric
-
-
Alexander Zverev
دەستى پێ نەكرد
20:00
Peter Gojowczyk
-
-
Rudolf Molleker
دەستى پێ نەكرد
18:40
Roger Federer
-
-
Aljaz Bedene
دەستى پێ نەكرد
17:10
Benoit Paire
-
-
Steve Johnson
دەستى پێ نەكرد
14:30
Marton Fucsovics
-
-
Philipp Kohlschreiber
دەستى پێ نەكرد
14:30
Stefanos Tsitsipas
-
-
Lucas Pouille
دەستى پێ نەكرد
14:30
Malek Jaziri
-
-
Matthew Ebden
دەستى پێ نەكرد
15:50
Mischa Zverev
-
-
Karen Khachanov
دەستى پێ نەكرد
16:00
Andreas Seppi
-
-
Matteo Berrettini
دەستى پێ نەكرد
17:20
  WTA Birmingham, Great Britain
Garbine Muguruza
-
-
Anastasia Pavlyuchenkova
دەستى پێ نەكرد
18:45
Donna Vekic
-
-
Elina Svitolina
دەستى پێ نەكرد
15:00
Dalila Jakupovic
-
-
Elise Mertens
دەستى پێ نەكرد
16:15
Coco Vandeweghe
-
-
Petra Martic
دەستى پێ نەكرد
17:45
Julia Goerges
-
-
Maria Sakkari
دەستى پێ نەكرد
15:00
Alize Cornet
-
-
Ekaterina (1988) Makarova
دەستى پێ نەكرد
15:00
Lesia Tsurenko
-
-
Heather Watson
دەستى پێ نەكرد
16:04
Timea Babos
-
-
Mihaela Buzarnescu
دەستى پێ نەكرد
16:30
Johanna Konta
-
-
Petra Kvitova
دەستى پێ نەكرد
17:30
Kristyna Pliskova
-
-
Daria Kasatkina
دەستى پێ نەكرد
17:30
Oceane Dodin
-
-
Ashleigh Barty
دەستى پێ نەكرد
18:45
Jennifer Brady
-
-
Barbora Strycova
دەستى پێ نەكرد
19:00
  ITF Men Korea F3, Singles
Soichiro Moritani
-
-
Takuto Niki
دەستى پێ نەكرد
06:45
Yunseong Chung
-
-
Ju-Hae Moon
دەستى پێ نەكرد
06:45
Hong Chung
-
-
Shintaro Imai
دەستى پێ نەكرد
06:45
Cing-Yang Meng
0
2
Oh-Hee Kwon
Finished
06:45
Clement Larriere
0
2
Cheong-Eui Kim
Finished
07:50
Soon Woo Kwon
2
0
Ilsang Yoon
Finished
08:05
JI Sung Nam
-
-
Mitchell Thomas Mcdaniels
دەستى پێ نەكرد
12:45
Sang-Woo Noh
0
2
Jae Hwan Kim
Finished
07:05
Geun Jun Kim
-
-
Chukang Wang
دەستى پێ نەكرد
08:00
Seung-Hun Shin
-
-
Jumpei Yamasaki
دەستى پێ نەكرد
08:00
Yeongseok Jeong
-
-
Sanhui Shin
دەستى پێ نەكرد
08:00
JI Hoon Son
-
-
Jea Moon Lee
دەستى پێ نەكرد
08:35
  ITF Women Daegu, Singles W-WITF-KOR-07A
SU Jeong Jang
-
-
Ji-Hee Choi
دەستى پێ نەكرد
11:05
Yuuki Tanaka
-
-
NA RI Kim
دەستى پێ نەكرد
08:00
Olivia Tjandramulia
-
-
Na-Young Lee
دەستى پێ نەكرد
12:50
  Challenger Poprad Tatry, Slovakia
Frank Dancevic
-
-
Adam Pavlasek
inprogress
12:30
Tsung-Hua Yang
-
-
Jan Satral
دەستى پێ نەكرد
12:30
Andreas Haider-Maurer
-
-
Marek Jaloviec
دەستى پێ نەكرد
12:30
Ante Pavic
-
-
Maximilian Neuchrist
دەستى پێ نەكرد
13:50
Lukas Rosol
-
-
Dennis Novak
دەستى پێ نەكرد
13:50
Lukas Klein
-
-
Casper Ruud
دەستى پێ نەكرد
13:50
Jozef Kovalik
-
-
Tomislav Brkic
دەستى پێ نەكرد
15:10
Attila Balazs
-
-
Matteo Viola
دەستى پێ نەكرد
15:10
Pedja Krstin
-
-
Vaclav Safranek
دەستى پێ نەكرد
15:10
Blaz Rola
-
-
Zdenek Kolar
دەستى پێ نەكرد
17:00
Daniel Munoz-De La Nava
-
-
Filip Horansky
دەستى پێ نەكرد
17:00
Gerald Melzer
-
-
Pavel Nejedly
دەستى پێ نەكرد
18:20
Sergio Gutierrez-Ferrol
-
-
Miljan Zekic
دەستى پێ نەكرد
18:20
  ITF Men Tunisia F24, Singles
Ronald Slobodchikov
-
-
Lucas Poullain
دەستى پێ نەكرد
15:30
Vasile-Alexandru Ghilea
-
-
Simone Roncalli
دەستى پێ نەكرد
13:30
Diego Hidalgo
-
-
Edris Fetisleam
دەستى پێ نەكرد
13:30
Mikalai Haliak
-
-
Juan Ignacio Galarza
دەستى پێ نەكرد
13:30
Nikolas Sanchez-Izquierdo
-
-
Mikhail Korovin
دەستى پێ نەكرد
16:30
Mihnea Lorin Stefan Turcu
-
-
Garrett Johns
دەستى پێ نەكرد
16:30
  ITF Men Israel F10, Singles
Jordan Hasson
-
-
Vullnet Tashi
inprogress
12:20
Shahar Elbaz
-
-
Ran Amar
دەستى پێ نەكرد
11:00
Yasha Zemel
-
-
OR Ram-Harel
inprogress
12:20
Daniel Dudockin
-
-
Emmanuel Luria
دەستى پێ نەكرد
12:35
Luca Keist
-
-
Cameron Green
دەستى پێ نەكرد
12:40
Yannai Barkai
-
-
Conor Berg
دەستى پێ نەكرد
14:05
Nicolas Uryson
-
-
Constantin Bittoun Kouzmine
دەستى پێ نەكرد
14:20
Francesco Vilardo
-
-
Aleksei Khomich
دەستى پێ نەكرد
14:40
Tigre Hank
-
-
Ram Kapach
دەستى پێ نەكرد
15:20
Alon Elia
-
-
Samuel Beren
دەستى پێ نەكرد
15:20
Itay Shpindler
-
-
Barnaby Smith
دەستى پێ نەكرد
15:50
Fran Zvonimir Zgombic
-
-
Omer Yeshaya
دەستى پێ نەكرد
16:50
Keivon Tabrizi
-
-
Noah Schachter
دەستى پێ نەكرد
17:05
Ross Watson
-
-
Luca Castelnuovo
دەستى پێ نەكرد
17:40
  ITF Men Italy F15, Singles
Juan Pablo Paz
-
-
Luis Patino
inprogress
12:30
Andrea Guerrieri
-
-
Marco Miceli
دەستى پێ نەكرد
14:10
Peter Heller
-
-
Luka Pavlovic
دەستى پێ نەكرد
15:40
Jonathan Mridha
-
-
Omar Giacalone
دەستى پێ نەكرد
15:40
Alessandro Ceppellini
-
-
Alessandro Coppini
دەستى پێ نەكرد
15:40
Janis Podzus
-
-
Geronimo Espin Busleiman
دەستى پێ نەكرد
15:40
Alessandro Petrone
-
-
Toby Martin
دەستى پێ نەكرد
22:30
  ITF Men Guam F1, Singles
Christopher Cajigan
-
-
Hank Hill
دەستى پێ نەكرد
06:25
Yuichi Ito
-
-
Daisuke Sumizawa
دەستى پێ نەكرد
07:20
Rimpei Kawakami
2
0
Jake Delaney
Finished
04:30
Kazuma Kawachi
2
1
Yuichiro Inui
Finished
04:30
Shunrou Takeshima
2
0
Alex Hunt
Finished
04:30
Keisuke Numajiri
-
-
David Barclay
دەستى پێ نەكرد
10:15
  ITF Women Daegu, Singles Qualifying W-WITF-KOR-07A
Yanni Liu
2
0
Akari Inoue
Finished
05:30
Ayaka Okuno
2
0
Rio Kitagawa
Finished
05:30
Chisa Hosonuma
0
2
Satsuki Koike
Finished
05:30
Kanako Morisaki
2
1
Se-Hyun Kim
Finished
05:30
Sang Hee Park
0
2
Chang Liu
Finished
05:30
Zhibek Kulambayeva
2
1
Hyojung Yea
Finished
05:30
Kotomi Takahata
2
1
Seung-Yeon Hong
Finished
05:30
Sung-Hee Han
0
2
Yeong Won Jeong
Finished
05:30
  WTA Mallorca, Spain, Doubles
Klepac A / Martinez Sanchez M J
-
-
Medina Garrigues A / Parra Santonja A
دەستى پێ نەكرد
17:15
Kudermetova V / Sabalenka A
-
-
Kerkhove L / Marozava L
دەستى پێ نەكرد
17:15
  ITF Women Klosters, Doubles W-WITF-SUI-01B
Peer A / Rushiti A
-
-
Kolodziejova M / Markova J
دەستى پێ نەكرد
15:30
  ITF Women Ilkley, Singles W-WITF-GBR-05A
Viktoriya Tomova
-
-
Jamie Loeb
دەستى پێ نەكرد
16:00
Eri Hozumi
-
-
Marie Bouzkova
دەستى پێ نەكرد
16:30
Mona Barthel
-
-
Irina Falconi
دەستى پێ نەكرد
18:00
Gabriella Taylor
-
-
Dayana Yastremska
دەستى پێ نەكرد
19:30
  ITF Women Kaltenkirchen, Doubles W-WITF-GER-07A
Gabric A / Gerlach K
-
-
Sauvant C / Vasilescu A G
دەستى پێ نەكرد
16:30
Anger J / Colard J
-
-
Milenkovic K / Wuarin P
دەستى پێ نەكرد
16:30
Khabibulina A / Ponomar L
-
-
Pipa S-D / Voracek E M
دەستى پێ نەكرد
18:00
Finke T / Schomburg T M
-
-
Pogrebnyak V / Steur J M J
دەستى پێ نەكرد
18:00
Buhr A / Preugschat P
-
-
Berankova K / Gorovits S
دەستى پێ نەكرد
18:00
Kulikova Y / Veselova A
-
-
Karregat D / Marinkovic B
دەستى پێ نەكرد
18:00
Intert A / Klasen A
-
-
Ekshibarova V / Pirazhenka S
دەستى پێ نەكرد
18:00
Hildebrand J / Triebe J
-
-
Schluenzen I / Wacker J
دەستى پێ نەكرد
20:00
  ITF Men Germany F4, Doubles
Hellfritsch L / Larwig N
-
-
Bergevi F / Klok D
دەستى پێ نەكرد
16:30
VON Hindte L / Von Massow G
-
-
De Valk R S / Fatic N
دەستى پێ نەكرد
16:30
Marse-Vidri J / Neubau M
-
-
Boerma P / Guttau N
دەستى پێ نەكرد
20:00
Moerl B / Zahraj P
-
-
Holmgren A / Mayer P
دەستى پێ نەكرد
20:00
Bangoura S / Gonzalez W
-
-
Hoeveler L / Martinez Sarrasague F
دەستى پێ نەكرد
20:00
Strombachs R / Wehnelt K
-
-
Peters F / Schoenholz S
دەستى پێ نەكرد
20:30
  ITF Women Ystad, Doubles W-WITF-SWE-03A
Jarlskog I / Rosenqvist J
-
-
Benoit M / Rosca A A
دەستى پێ نەكرد
16:30
Bronzetti L / Stefanini L
-
-
Danilina A / Leykina P
دەستى پێ نەكرد
18:30
Laine E / Vogelsang E
-
-
Berlin S / Lenngren M
دەستى پێ نەكرد
19:30
  ATP Halle, Germany, Doubles
Granollers M / Haase R
-
-
Mclachlan B / Nishikori K
دەستى پێ نەكرد
16:30
Kohlschreiber P / Petzschner P
-
-
Mektic N / Peya A
دەستى پێ نەكرد
17:10
Johnson S / Thiem D
-
-
Inglot D / Skugor F
دەستى پێ نەكرد
17:50
Klaasen R / Venus M
-
-
Puetz T / Struff J-L
دەستى پێ نەكرد
18:30
Dodig I / Ram R
-
-
Khachanov K / Pouille L
دەستى پێ نەكرد
19:10
  ITF Men Tunisia F24, Doubles
Jones A / Jones M
-
-
Boborykin A / Kiyamov T
دەستى پێ نەكرد
16:30
Barranco S / Roca Batalla O
-
-
Borsan D J / Recci M
دەستى پێ نەكرد
16:30
Grassi Mazzuchi J P / Santalla E A
-
-
Fetisleam E / Ghilea V-A
دەستى پێ نەكرد
17:00
Galarza J I / Hidalgo D
-
-
Boitan G A / Britto L
دەستى پێ نەكرد
18:00
  ITF Women Hammamet, Doubles W-WITF-TUN-23A
Januskova P / Remy V
-
-
Bataille E / Truden A
دەستى پێ نەكرد
16:30
Burillo Escorihuela I / Hoste Ferrer C
-
-
Garcia C / WU P
دەستى پێ نەكرد
18:00
Collens B / Suresh A
-
-
Grachova A / Kazantseva D
دەستى پێ نەكرد
18:00
Baranano P / Brito F
-
-
Hofer V / Prati F
دەستى پێ نەكرد
18:00
Coppola C / Siskova A
-
-
Avomo Ella C / Nyonda M M L
دەستى پێ نەكرد
18:00
  ITF Women Sassuolo, Doubles W-WITF-ITA-17A
Bellucco M / Guidetti G
-
-
Djakovic M / Torelli B
دەستى پێ نەكرد
17:00
Drazic M / Masini M
-
-
Marcionni S / Scotti M A
دەستى پێ نەكرد
17:10
Ivaldi B / Mariotto S
-
-
Meliss V / Niedmers N
دەستى پێ نەكرد
17:10
Abbate C / Fossa Huergo N
-
-
Chiesa E / Viviani M V
دەستى پێ نەكرد
18:40
  Challenger Poprad Tatry, Slovakia, Doubles
Bednarek T / Walkow S
-
-
Neuchrist M / Weissborn T S
دەستى پێ نەكرد
17:00
Sabanov I / Sabanov M
-
-
Glvac A / Vajda P
دەستى پێ نەكرد
18:20
Smirnov A / Uzhylovsky V
-
-
Galloway R / Romboli F
دەستى پێ نەكرد
19:40
  Challenger L'Aquila, Italy, Doubles
Bagnis F / Behar A
-
-
Arnaboldi A / Bracciali D
دەستى پێ نەكرد
17:00
Arias B / Dellien H
-
-
Collarini A / Olivo R
دەستى پێ نەكرد
17:00
  ITF Men Italy F15, Doubles
Miceli M / Trepla F
-
-
Baldi L / Guerrieri A
دەستى پێ نەكرد
17:10
Podzus J / Podzus M
-
-
Patino L / Paz J P
دەستى پێ نەكرد
18:30
Heller P / Hutterer G
-
-
Trapani A / Walton M
دەستى پێ نەكرد
18:40
Espin Busleiman G / Martinez L
-
-
Capalbo F / Justo G I
دەستى پێ نەكرد
18:40
Della Tommasina D / Mazzoli G
-
-
Bettini F / Magri M
دەستى پێ نەكرد
20:10
  Challenger Blois, France, Doubles
Neis F / Vega Hernandez D
-
-
Bourgue M / Musialek A
دەستى پێ نەكرد
18:30
Arneodo R / Galdos S
-
-
Lipovsek Puches T / Londero J
دەستى پێ نەكرد
20:00
Domingues J / Sousa P
-
-
Maytin R / Siljestrom A
دەستى پێ نەكرد
20:00
  Challenger Ilkley, Great Britain, Doubles
Krajicek A / Nedunchezhiyan J
-
-
Hurkacz H / King E
دەستى پێ نەكرد
17:30
Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
-
-
Broady L / Clayton S
دەستى پێ نەكرد
18:30
Findel-Hawkins J / Johnson L
-
-
Eysseric J / Nys H
دەستى پێ نەكرد
20:00
Arevalo M / Podlipnik-Castillo H
-
-
Nielsen F / Salisbury J
دەستى پێ نەكرد
20:10
Balaji N S / Vardhan V
-
-
Bambridge L / O'Mara J
دەستى پێ نەكرد
21:10
  ITF Men France F10, Doubles
Propoggia D / Puodziunas S
-
-
Gennaro D / Tirante T A
دەستى پێ نەكرد
17:30
Delmas A / Hamou M
-
-
Taylor A / Taylor J
دەستى پێ نەكرد
19:00
  ITF Men Hungary F5, Doubles
Bernardi P / Dischinger E
-
-
Matos R / Zormann M
دەستى پێ نەكرد
18:00
Borsos G / Kalenichenko D
-
-
Brouwer G / Sels J
دەستى پێ نەكرد
18:00
Balla P / Madarasz G
-
-
Dima D / Jecan M-A
دەستى پێ نەكرد
18:00
Hansson G / Simonsson F
-
-
Antonescu V / Grigoriu P
دەستى پێ نەكرد
18:00
Agamenone F / Heras P
-
-
Godry L / Nagy P
دەستى پێ نەكرد
19:30
  ITF Women Baton Rouge, Singles Qualifying W-WITF-USA-19A
Gabriela Talaba
-
-
Connie MA
دەستى پێ نەكرد
18:30
Kennedy Shaffer
-
-
Paige Mary Hourigan
دەستى پێ نەكرد
18:30
Taylor Bridges
-
-
Salome Devidze
دەستى پێ نەكرد
18:30
Allie Will
-
-
Jade Lewis
دەستى پێ نەكرد
18:30
Hailey Baptiste
-
-
Emma Navarro
دەستى پێ نەكرد
20:00
  ITF Men Belgium F1, Doubles
De Krom M / Nijboer R
-
-
Schulte R / Woerner P
دەستى پێ نەكرد
18:30
DEN Heijer G / Gerritsen S
-
-
Reis DA Silva J L / Yamacita F
دەستى پێ نەكرد
18:30
Ivanov V / Raisma K
-
-
Smits G / Van Den Berg B
دەستى پێ نەكرد
20:00
Cloes L / Lapraille M
-
-
Giner M / Pla Malfeito J
دەستى پێ نەكرد
20:00
  ITF Women Montpellier, Doubles W-WITF-FRA-15A
Albie A / Tan H
-
-
Adler L / Parry D
دەستى پێ نەكرد
18:30
  Challenger Fergana, Uzbekistan, Doubles
Sultanbekov A / Turgunov A
-
-
Dustov F / Shofayziyev S
دەستى پێ نەكرد
14:30
Fayziev S / Sultonov K
-
-
Khabibulin T / Manafov V
دەستى پێ نەكرد
14:30
  ITF Men USA F15, Singles
Danny Thomas
-
-
Karue Sell
دەستى پێ نەكرد
18:30
Petros Chrysochos
-
-
Christian Seraphim
دەستى پێ نەكرد
18:30
Tommy Paul
-
-
Oliver Crawford
دەستى پێ نەكرد
18:30
Henry Craig
-
-
Harrison Adams
دەستى پێ نەكرد
20:00
Marcos Giron
-
-
Felipe Mantilla
دەستى پێ نەكرد
20:00
Sam Barry
-
-
Trent Bryde
دەستى پێ نەكرد
20:00
Sem Verbeek
-
-
Strong Kirchheimer
دەستى پێ نەكرد
22:00
  ITF Women Ilkley, Doubles W-WITF-GBR-05A
Khromacheva I / Rodionova A
-
-
Chang S / Mueller A
دەستى پێ نەكرد
18:30
Kalinskaya A / Rodina E
-
-
Hozumi E / Kumkhum L
دەستى پێ نەكرد
21:00
  ATP London, Great Britain, Doubles
Gonzalez S / Querrey S
-
-
Bryan M / Sock J
دەستى پێ نەكرد
18:40
Nestor D / Shapovalov D
-
-
Kontinen H / Peers J
دەستى پێ نەكرد
21:00
  ITF Men Portugal F9, Doubles
Gessner L / Rodrigues P G
-
-
Lock B / Lock C J
دەستى پێ نەكرد
19:30
  ITF Men Canada F3, Singles
Justin Roberts
-
-
Tyler LU
دەستى پێ نەكرد
20:30
Olukayode Alafia Damina Ayeni
-
-
Matt Seeberger
دەستى پێ نەكرد
20:30
Justin Boulais
-
-
Vasil Kirkov
دەستى پێ نەكرد
20:30
Gerardo Lopez Villasenor
-
-
Harrison Scott
دەستى پێ نەكرد
22:00
Dane Dunlap
-
-
A J Catanzariti
دەستى پێ نەكرد
22:00
Aron Hiltzik
-
-
Junior Alexander Ore
دەستى پێ نەكرد
22:00
Paul C. Oosterbaan
-
-
Alexander Day
دەستى پێ نەكرد
23:30
Riaan DU Toit
-
-
Herbert Jody Maginley
دەستى پێ نەكرد
23:30
  WTA Birmingham, Great Britain, Doubles
Bouchard E / Cibulkova D
-
-
King V / Srebotnik K
دەستى پێ نەكرد
20:30
  ITF Men USA F16, Singles
Alejandro Gomez
-
-
Mateo Nicolas Martinez
دەستى پێ نەكرد
21:30
David Volfson
-
-
Harshana Godamanna
دەستى پێ نەكرد
21:30
Ryan Goetz
-
-
Thomas Colautti
دەستى پێ نەكرد
22:30
Matias Franco Descotte
-
-
Isaiah Strode
دەستى پێ نەكرد
23:00
  ITF Women Madrid, Doubles W-WITF-ESP-09A
Gonzalez M / Wang X
-
-
Pigossi L / Podoroska N
دەستى پێ نەكرد
15:30
De Lucas Perez Y / Marti L
-
-
Honcova M / Vasylyeva A
دەستى پێ نەكرد
15:30
Eklund M N / Herazo Gonzalez M F
-
-
Osorio Serrano M C / Ren J Q
دەستى پێ نەكرد
15:30
Bosio V / HO J
-
-
Blanco Fernandez De Leceta I / Witthaus Vine A
دەستى پێ نەكرد
15:30
Bassols Ribera M / Guerrero Alvarez E
-
-
Bolsova Zadoinov A / Saez Larra O
دەستى پێ نەكرد
17:30
Bekker K / Bucsa C
-
-
Alegre A / Mishina D
دەستى پێ نەكرد
17:30
Atucha Gomez A / Gutierrez Carrasco M
-
-
Iglesias Prieto I / Moreno Arias L
دەستى پێ نەكرد
17:30
Mrdeza T / Soylu I
-
-
Pribylova A / Serban R G
دەستى پێ نەكرد
17:30
  ITF Women Kaltenkirchen, Singles W-WITF-GER-07A
Arina Gabriela Vasilescu
-
-
Julyette Maria Josephine Steur
دەستى پێ نەكرد
13:30
Yulia Kulikova
-
-
Albina Khabibulina
دەستى پێ نەكرد
13:30
Lisa Ponomar
-
-
Eva Marie Voracek
دەستى پێ نەكرد
13:30
Anna Klasen
-
-
Sviatlana Pirazhenka
دەستى پێ نەكرد
15:00
Juliane Triebe
-
-
Marie-Charlot Lonnemann
دەستى پێ نەكرد
15:00
  ITF Women Fergana, Doubles W-WITF-UZB-04A
Iakovleva A / Tolibova S
-
-
Alimova M / Azimjanova N
دەستى پێ نەكرد
14:30
Sharipova E / Sharipova S
-
-
KIM Y / Normurodova S
دەستى پێ نەكرد
14:35
  ITF Men Hungary F5, Singles
Eduardo Dischinger
-
-
Vasile Antonescu
دەستى پێ نەكرد
12:30
Tim Van Rijthoven
-
-
Gergely Madarasz
دەستى پێ نەكرد
12:30
Duje Ajdukovic
-
-
Gijs Brouwer
inprogress
12:30
Rafael Matos
-
-
Jelle Sels
inprogress
12:30
Oscar Jose Gutierrez
-
-
Peter Nagy
دەستى پێ نەكرد
14:00
Botic Van De Zandschulp
-
-
Bruno Santanna
دەستى پێ نەكرد
14:00
Patricio Heras
-
-
Vlad Andrei Dancu
دەستى پێ نەكرد
14:10
Peter Torebko
-
-
Matvey Khomentovskiy
دەستى پێ نەكرد
14:10
Tadeas Paroulek
-
-
David Szintai
دەستى پێ نەكرد
16:30
Mike Urbanija
-
-
Wilson Leite
دەستى پێ نەكرد
16:30
Peter Makk
-
-
Olexiy Kolisnyk
دەستى پێ نەكرد
16:30
Mate Valkusz
-
-
Fabian Marozsan
دەستى پێ نەكرد
16:30
  ITF Men Canada F3, Doubles
Dunlap D / Torres R
0
2
Maginley H J / Roberts J
Finished
01:10
Boulais J / Harper C
0
2
DAY A / Scott H
Finished
01:20
Galarneau A / Sigouin B
2
0
Lopez Villasenor G / Ore J A
Finished
02:40
Chappell N / Shropshire S
-
-
Diez S / Rodriguez-Pace R
دەستى پێ نەكرد
23:30
  ITF Women Victoria, Doubles W-WITF-CAN-02A
Manasse M / Yurovsky R
2
0
Daniell A K / Rodgers A
Finished
02:00
Mccray M / Vagramov A
0
2
Bennetto L / Montez P
Finished
02:10
Frias DA Silva S / Haugen G
0
2
Ileana A M A / Mushika C
Finished
03:25
Guillermo L M / Zhu A
2
0
Osabuohien A / Washington A
Finished
03:30
  ITF Men Guam F1, Doubles
Shimizu Y / Takeuchi K
-
-
Camacho C / Ono M
دەستى پێ نەكرد
07:40
Okuhama D / Penafiel E C
-
-
Tagashira K / Uesugi T
دەستى پێ نەكرد
08:00
Ehara H / Katayama S
-
-
Bajpai M / Hill H
دەستى پێ نەكرد
10:30
  ITF Women Fergana, Singles W-WITF-UZB-04A
Valeriya Zeleva
0
2
Rutuja Bhosale
Finished
09:30
Anastasia Frolova
2
0
Natasha Palha
Finished
09:30
Sadafmoh Tolibova
2
0
Ilona Kremen
Finished
09:30
Valeriya Urzhumova
0
2
Olga Doroshina
Finished
10:55
Arina Folts
-
-
Daria Lodikova
دەستى پێ نەكرد
11:25
Gozal Ainitdinova
-
-
Sai Samhitha Chamarthi
دەستى پێ نەكرد
12:35
Nastja Kolar
-
-
Vitalia Stamat
دەستى پێ نەكرد
13:05
  ITF Women Daegu, Doubles W-WITF-KOR-07A
HAN N-L / Lee S-R
-
-
LEE H B / Park R G
دەستى پێ نەكرد
09:30
Chang H / Inoue A
-
-
KIM M-O / YU M-H
دەستى پێ نەكرد
09:30
Nishimoto M / Takahata K
-
-
Ushijima R / Yoshitomi A
دەستى پێ نەكرد
09:30
Jeong S / Kang S-K
-
-
Akita S / Doi M
دەستى پێ نەكرد
13:10
Jeong Y W / Park S H
-
-
Okuno A / Ozeki M
دەستى پێ نەكرد
13:15
Kaji H / Kajitani R
-
-
Kitagawa R / Lee S
دەستى پێ نەكرد
14:20
  ITF Men Korea F3, Doubles
Choi J-W / Moon J-H
-
-
KIM H D / Nam J S
دەستى پێ نەكرد
09:30
KIM C-E / Lim H-C
-
-
NOH S-W / Song M-K
دەستى پێ نەكرد
12:45
Imai S / Niki T
-
-
KIM Y S / OH S-G
دەستى پێ نەكرد
14:45
Meng C-Y / YU C-Y
-
-
Chung Y / Hong S-C
دەستى پێ نەكرد
16:15
  ITF Women Hong Kong, Doubles W-WITF-HKG-02A
Jaksic J / Kuwata H
-
-
LEE P-C / Rompies J
دەستى پێ نەكرد
10:00
MA Y / Sema E
0
2
Ozaki R / Ueda R
Finished
10:00
Leong J S K T / NG M Y M
2
0
Look A / Yeung V
Finished
10:00
KI Y-T / Lam W K J
0
2
Muntean V / Yadlapalli P
Finished
11:20
  ITF Women Kiryat Shmona, Singles W-WITF-ISR-07A
Shahar Biran
2
0
Julia Vulpio
Finished
11:00
Maya Tahan
2
0
Paulina Jastrzebska
Finished
11:00
Tiffany William
0
2
Shelly Bereznyak
Finished
11:00
Hili Kronzon
0
2
Lina Glushko
Finished
11:00
Shavit Kimchi
-
-
Adva Dabah
دەستى پێ نەكرد
13:10
Sean Lodzki
-
-
Klaudia Wira
دەستى پێ نەكرد
13:50
Aimee Tarun
-
-
Mika Dagan Fruchtman
دەستى پێ نەكرد
15:35
Nicole Nadel
-
-
Yarden Akler
Cancelled
15:40
Nicole Nadel
-
-
Adi Gavish
دەستى پێ نەكرد
16:10
Elena Teodora Cadar
-
-
Yuval Keren
دەستى پێ نەكرد
16:50
Tamara Barad Itzhaki
-
-
Ronnie Naor
دەستى پێ نەكرد
17:20
Alexandra Walters
-
-
Nitzan Bruner
دەستى پێ نەكرد
18:20
  ITF Men Sri Lanka F2, Singles
Giovani Samaha
2
0
Anirudh Chandrasekar
Finished
11:00
Darko Jandric
0
2
Manish Sureshkumar
Finished
11:00
Thomas Brechemier
-
-
Ignacio Carou
دەستى پێ نەكرد
12:45
Anze Arh
-
-
Daniel Mora
دەستى پێ نەكرد
12:55
Vladyslav Orlov
-
-
Sharmal Dissanayake
دەستى پێ نەكرد
13:10
Sandeep VM
-
-
Chanchai Sookton-Eng
دەستى پێ نەكرد
14:25
Chayanon Kaewsuto
-
-
Kunal Anand
دەستى پێ نەكرد
14:25
Muzammil Murtaza
-
-
Jirat Navasirisomboon
دەستى پێ نەكرد
14:40
David Perez Sanz
-
-
Vasisht Cheruku
دەستى پێ نەكرد
14:45
  ITF Men Belgium F1, Singles
Paul Woerner
-
-
Guy DEN Heijer
دەستى پێ نەكرد
12:30
Jaume PLA Malfeito
-
-
Loic Cloes
دەستى پێ نەكرد
12:30
Ryan Nijboer
-
-
Gauthier Onclin
inprogress
12:40
Louis Herman
-
-
Jonas Merckx
دەستى پێ نەكرد
14:10
Jack Molloy
-
-
Alexis Gautier
دەستى پێ نەكرد
14:10
Daniel De Jonge
-
-
Yann Marti
دەستى پێ نەكرد
14:10
Luca Gelhardt
-
-
Clement Geens
دەستى پێ نەكرد
15:40
Alexander Igoshin
-
-
Thomas Pouleur
دەستى پێ نەكرد
15:40
  ITF Women Sassuolo, Singles W-WITF-ITA-17A
Monica Cappelletti
-
-
Claudia Giovine
دەستى پێ نەكرد
12:30
Alexa Noel
-
-
Margaux Bovy
دەستى پێ نەكرد
12:30
Isabella Tcherkes Zade
-
-
Giorgia Marchetti
دەستى پێ نەكرد
12:30
Maria Masini
-
-
Gabriela CE
دەستى پێ نەكرد
12:30
Vanda Lukacs
-
-
Marta Bellucco
دەستى پێ نەكرد
14:00
Angelica Moratelli
-
-
Alice Vicini
دەستى پێ نەكرد
14:10
Mariana Drazic
-
-
Camilla Abbate
دەستى پێ نەكرد
14:10
Benedetta Ivaldi
-
-
Verena Meliss
دەستى پێ نەكرد
14:10
Camilla Scala
-
-
Anne Schaefer
دەستى پێ نەكرد
17:10
  ITF Women Madrid, Singles W-WITF-ESP-09A
Jessica HO
-
-
Ipek Soylu
دەستى پێ نەكرد
12:30
Guiomar Maristany Zuleta De Reales
-
-
Maria Camila Osorio Serrano
دەستى پێ نەكرد
12:30
Cristina Bucsa
-
-
Michaela Honcova
inprogress
12:30
Raluca Georgiana Serban
-
-
Nadia Podoroska
دەستى پێ نەكرد
12:30
Daria Mishina
-
-
Marina Bassols Ribera
دەستى پێ نەكرد
14:00
Amandine Hesse
-
-
Seone Mendez
دەستى پێ نەكرد
14:00
Ainhoa Atucha Gomez
-
-
Tereza Mrdeza
دەستى پێ نەكرد
14:00
  ITF Women Klosters, Singles W-WITF-SUI-01B
Isabella Shinikova
-
-
Lisa Sabino
دەستى پێ نەكرد
12:30
Amra Sadikovic
-
-
Diana Marcinkevica
دەستى پێ نەكرد
12:30
Tayisiya Morderger
-
-
Georgia Brescia
دەستى پێ نەكرد
14:00
Anna Zaja
-
-
Federica DI Sarra
دەستى پێ نەكرد
14:00
Simona Waltert
-
-
Fiona Ganz
دەستى پێ نەكرد
14:00
Mandy Minella
-
-
Catherine Gulihur
دەستى پێ نەكرد
15:30
Nina Stadler
-
-
Giulia Gatto-Monticone
دەستى پێ نەكرد
17:00
  Challenger Ilkley, Great Britain
Adrian Menendez-Maceiras
-
-
Oscar Otte
دەستى پێ نەكرد
14:30
George Loffhagen
-
-
Hiroki Moriya
دەستى پێ نەكرد
14:30
Thomas Fabbiano
-
-
Alexander Ward
دەستى پێ نەكرد
15:50
Marcelo Arevalo-Gonzalez
-
-
Michael Mmoh
دەستى پێ نەكرد
15:50
Donald Young
-
-
Jason Kubler
دەستى پێ نەكرد
16:00
Jordan Thompson
-
-
Kamil Majchrzak
دەستى پێ نەكرد
17:10
Tatsuma Ito
-
-
Bradley Klahn
دەستى پێ نەكرد
17:20
Noah Rubin
-
-
Ilya Ivashka
دەستى پێ نەكرد
17:30
Jason Jung
-
-
Stefano Travaglia
دەستى پێ نەكرد
18:40
Peter Polansky
-
-
Akira Santillan
دەستى پێ نەكرد
18:50
Alexander Bublik
-
-
Aidan Mchugh
دەستى پێ نەكرد
19:50
  ITF Women Ystad, Singles W-WITF-SWE-03A
Irina Maria Bara
-
-
Lucia Bronzetti
دەستى پێ نەكرد
12:45
Marie Benoit
-
-
Melis Yasar
دەستى پێ نەكرد
12:45
Vivien Juhaszova
-
-
Andreea Amalia Rosca
دەستى پێ نەكرد
12:45
Kaja Juvan
-
-
Lucrezia Stefanini
دەستى پێ نەكرد
14:25
Romy Koelzer
-
-
Polina Leykina
دەستى پێ نەكرد
14:25
Despina Papamichail
-
-
Jacqueline Cabaj Awad
دەستى پێ نەكرد
14:25
Michele Alexandra Zmau
-
-
Vivian Heisen
دەستى پێ نەكرد
16:30
Sandra Samir
-
-
Lisa Matviyenko
دەستى پێ نەكرد
16:30
Susanne Celik
-
-
Ana Vrljic
دەستى پێ نەكرد
19:30
  Davis Cup Davis Cup Single Matches, Group I-IV
Ismael Changawa Ruwa Mzai
-
-
Franco Mata
دەستى پێ نەكرد
12:45
Alexis Klegou
-
-
Blaise Nkwenti
دەستى پێ نەكرد
12:55
Joseph Imeh Ubon
-
-
Olivier Havugimana
دەستى پێ نەكرد
12:55
  ITF Women Montpellier, Singles W-WITF-FRA-15A
Elixane Lechemia
-
-
Stefania Rubini
دەستى پێ نەكرد
13:00
Audrey Albie
-
-
Maria Patrascu
دەستى پێ نەكرد
13:00
Julie Gervais
-
-
Anastasia Grymalska
دەستى پێ نەكرد
13:00
Marine Partaud
-
-
Harmony Tan
دەستى پێ نەكرد
14:30
Fiona Ferro
-
-
Salma Djoubri
دەستى پێ نەكرد
14:30
Alice Rame
-
-
Alexandra Panova
دەستى پێ نەكرد
16:00
Timea Bacsinszky
-
-
Sherazad Reix
دەستى پێ نەكرد
16:00
Momoko Kobori
-
-
Nathaly Kurata
دەستى پێ نەكرد
17:00
Catalina Pella
-
-
Myrtille Georges
دەستى پێ نەكرد
17:30
Chloe Paquet
-
-
Eduarda Piai
دەستى پێ نەكرد
17:30
Andrea Gamiz
-
-
Jade Suvrijn
دەستى پێ نەكرد
20:30
  ITF Men France F10, Singles
Amaury Delmas
-
-
Thibault Cancel
دەستى پێ نەكرد
13:00
Alberto Romero De Avila Senise
-
-
Joffrey De Schepper
دەستى پێ نەكرد
13:00
Nicolas Alberto Arreche
-
-
Alen Avidzba
دەستى پێ نەكرد
13:00
Guillermo Olaso
-
-
Eduard Guell Bartrina
دەستى پێ نەكرد
14:30
Pascal Meis
-
-
Fabrizio Ornago
دەستى پێ نەكرد
14:30
Francois Arthur Vibert
-
-
Franco Feitt
دەستى پێ نەكرد
14:30
Manuel Guinard
-
-
Laurent Rochette
دەستى پێ نەكرد
16:00
Miguel Semmler
-
-
Matteo Martineau
دەستى پێ نەكرد
16:00
Lorenzo Frigerio
-
-
Axel Michon
دەستى پێ نەكرد
16:00
Paul Cayre
-
-
Maxime Tchoutakian
دەستى پێ نەكرد
17:30
Benjamin Pietri
-
-
Sadio Doumbia
دەستى پێ نەكرد
17:30
Fabien Reboul
-
-
Arthur Reymond
دەستى پێ نەكرد
21:00
  Challenger Blois, France
Carlos Berlocq
-
-
Jules Okala
دەستى پێ نەكرد
13:00
Thiemo De Bakker
-
-
Joao Monteiro
دەستى پێ نەكرد
13:00
Scott Griekspoor
-
-
Lorenzo Giustino
دەستى پێ نەكرد
13:00
Pedro Sousa
-
-
Tristan Lamasine
دەستى پێ نەكرد
14:30
Henri Laaksonen
-
-
Elliot Benchetrit
دەستى پێ نەكرد
14:30
Stephane Robert
-
-
Mario Vilella Martinez
دەستى پێ نەكرد
14:30
Mikael Ymer
-
-
Kenny De Schepper
دەستى پێ نەكرد
15:50
Daniel Gimeno-Traver
-
-
Marcelo Tomas Barrios Vera
دەستى پێ نەكرد
15:50
Andrea Basso
-
-
Felix Auger Aliassime
دەستى پێ نەكرد
15:50
Roberto Marcora
-
-
Alexandre Muller
دەستى پێ نەكرد
17:10
Johan Sebastien Tatlot
-
-
Pedro Cachin
دەستى پێ نەكرد
17:10
Frederico Ferreira Silva
-
-
Calvin Hemery
دەستى پێ نەكرد
20:30
  ITF Men Germany F4, Singles
Felipe Martinez Sarrasague
-
-
Vadym Kalyuzhnyy
دەستى پێ نەكرد
13:30
Robert Strombachs
-
-
Daniil Klimov
دەستى پێ نەكرد
13:30
Sekou Bangoura
-
-
Tillmann Erdbories
دەستى پێ نەكرد
13:30
Kai Wehnelt
-
-
Nico Matic
دەستى پێ نەكرد
15:00
Patrick Zahraj
-
-
Gibril Diarra
دەستى پێ نەكرد
15:00
Wilfredo Gonzalez
-
-
Niklas Guttau
دەستى پێ نەكرد
15:00
Tom Kocevar-Desman
-
-
Frederik Press
دەستى پێ نەكرد
16:30
Valentin Guenther
-
-
Nik Razborsek
دەستى پێ نەكرد
18:00
  ITF Women Hammamet, Singles W-WITF-TUN-23A
Jantje Tilbuerger
-
-
Paula Baranano
دەستى پێ نەكرد
13:30
Veronica Napolitano
-
-
Brittany Collens
دەستى پێ نەكرد
13:30
Anna Siskova
-
-
Martina Spigarelli
دەستى پێ نەكرد
13:30
Katharina Hobgarski
-
-
Candela Bugnon
دەستى پێ نەكرد
15:00
Melissa Morales
-
-
Yuka Hosoki
دەستى پێ نەكرد
15:00
Jessica Bertoldo
-
-
Nadia Echeverria Alam
دەستى پێ نەكرد
15:00
Viktoria Morvayova
-
-
Claudia Hoste Ferrer
دەستى پێ نەكرد
15:00
Draginja Vukovic
-
-
Andreea Velcea
دەستى پێ نەكرد
15:00
  ITF Women Amarante, Singles W-WITF-POR-08A
Tess Sugnaux
-
-
Luisa Pelayo
دەستى پێ نەكرد
13:30
Uxia Martinez Moral
-
-
Ines Murta
دەستى پێ نەكرد
13:30
Vasilisa Aponasenko
-
-
Daniella Silva
دەستى پێ نەكرد
15:00
Karola Patricia Bejenaru
-
-
Marianna Zakarlyuk
دەستى پێ نەكرد
15:00
Valeria Bhunu
-
-
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez
دەستى پێ نەكرد
16:30
Angela Fita Boluda
-
-
Cristina Ene
دەستى پێ نەكرد
16:30
Amelia Stuart
-
-
Lou Brouleau
دەستى پێ نەكرد
18:00
Madison Westby
-
-
Olga Parres Azcoitia
دەستى پێ نەكرد
18:00
  ITF Men Portugal F9, Singles
Benjamin Lock
-
-
Mats Rosenkranz
دەستى پێ نەكرد
13:30
Hugo Maia
-
-
Hugo Voljacques
دەستى پێ نەكرد
13:30
Baptiste Crepatte
-
-
Luis Faria
دەستى پێ نەكرد
15:00
Romain Bauvy
-
-
Rafael Mazon-Hernandez
دەستى پێ نەكرد
15:00
Francisco Cabral
-
-
Alexander Jhun
دەستى پێ نەكرد
16:30
Jaime Fermosell
-
-
Mick Lescure
دەستى پێ نەكرد
16:30
Javier Pulgar-Garcia
-
-
Alexandre Castanho Ribeiro
دەستى پێ نەكرد
18:00
Quentin Gueydan
-
-
Fred Gil
دەستى پێ نەكرد
18:00
  ITF Women Kiryat Shmona, Doubles W-WITF-ISR-07A
Biran S / Pulchartova L
-
-
Kronzon H / Vulpio J
دەستى پێ نەكرد
13:50
  ITF Men Sri Lanka F2, Doubles
Erler A / Jandric D
-
-
Chandrasekar A / Peranamallur C V
Cancelled
14:00
De Silva Y / Dissanayake S
-
-
Cheruku V / Dev S D P
دەستى پێ نەكرد
14:30
  Davis Cup Davis Cup Double Matches, Group I-IV
Cheruiyot K / Kotecha S
-
-
Junior J A / Seda H R
دەستى پێ نەكرد
14:15
Hounkpevi F / Yakpa M
-
-
Teboh E / Wouobong Ngoumtsa C
دەستى پێ نەكرد
14:25
Paul C / Ubon J I
-
-
Gatete H / Niyigena E
دەستى پێ نەكرد
14:25
  ITF Women Ilkley, Singles Qualifying W-WITF-GBR-05A
Bibiane Schoofs
-
-
Tereza Smitkova
دەستى پێ نەكرد
14:30
Miharu Imanishi
-
-
Maria Sanchez
دەستى پێ نەكرد
14:30
Bianca Vanessa Andreescu
-
-
Jaimee Fourlis
دەستى پێ نەكرد
14:30
Naiktha Bains
-
-
Abigail Tere-Apisah
دەستى پێ نەكرد
14:30
  ITF Men USA F16, Doubles
Arconada J / Rybakov A
-
-
Ismailov T / Kalovelonis M
دەستى پێ نەكرد
23:00
 
فورمی گرەو
جياوازى نييە لە گرەوت .