0
چوونەژوورەوە تۆماركردن
پێشبینی توپی پێ گرەوکردنی ڕاستەوخۆ خاڵ پۆکەر گازينۆى يارى تاوڵە یاری پەقاندن گازينۆ دیاریەکانی تایبەت پشتگيرى هاوکاری
خاڵ
 
  International World Cup, Group H
Colombia
-
-
Japan
دەستى پێ نەكرد
16:30
Poland
-
-
Senegal
دەستى پێ نەكرد
19:30
  International World Cup, Group A
Russia
-
-
Egypt
دەستى پێ نەكرد
22:30
  USA US Open Cup
Houston Dynamo
1
0
Minnesota United FC
Finished
05:00
  Ecuador Serie A, Primera Etapa
Independiente Del Valle
3
1
Deportivo Cuenca
Finished
04:45
  Iceland Urvalsdeild
Stjarnan Gardabaer
-
-
IBV Vestmannaeyjar
دەستى پێ نەكرد
22:30
  Sweden Superettan
Varbergs Bois
-
-
Helsingborgs IF
دەستى پێ نەكرد
21:30
  Malaysia Super League
Negeri Sembilan
-
-
Pahang FA
دەستى پێ نەكرد
17:30
Selangor FA
-
-
Perak FA
دەستى پێ نەكرد
17:30
Pknp FC
-
-
Melaka United FC
دەستى پێ نەكرد
17:30
Kelantan FA
-
-
Selangor Pkns
دەستى پێ نەكرد
17:30
  Lithuania A Lyga
FC Stumbras
-
-
Trakai FK
دەستى پێ نەكرد
19:30
FK Atlantas Klaipeda
-
-
FK Zalgiris Kaunas
دەستى پێ نەكرد
21:30
  International Clubs Club Friendly Games
FK Pohronie
-
-
MFK Ruzomberok
دەستى پێ نەكرد
20:30
KF Shkupi Skopje
-
-
KF Drita
دەستى پێ نەكرد
19:30
SK Senco Doubravka
-
-
FC Viktoria Plzen
دەستى پێ نەكرد
19:30
NK Maribor
-
-
KS Kukesi
دەستى پێ نەكرد
20:30
SV Mering
-
-
FC Augsburg II
دەستى پێ نەكرد
21:30
TSV 1860 Rosenheim
-
-
Wacker Burghausen
دەستى پێ نەكرد
21:45
SV Heimstetten
-
-
Sc Olching
دەستى پێ نەكرد
22:00
  Kazakhstan 2nd League
FC Astana Reserve
-
-
Akamedia Ontustik
دەستى پێ نەكرد
14:30
  Russia Moscow Cup
FC Lokomotiv Moscow
-
-
Dyuss75
دەستى پێ نەكرد
16:30
Inter-dolgoprudny
-
-
Fsm
دەستى پێ نەكرد
16:30
Setun Kuntsevo
-
-
Khimki-m
دەستى پێ نەكرد
18:30
Troitsk
-
-
Vulkan
دەستى پێ نەكرد
19:30
Prialit
-
-
FK Rosich
دەستى پێ نەكرد
19:30
  Uruguay U19 League
Miramar Misiones
-
-
CA Fenix Montevideo
دەستى پێ نەكرد
16:30
Club Atletico Rentistas
-
-
CA River Plate
دەستى پێ نەكرد
17:30
Racing Club Montevideo
-
-
Nacional Montevideo
دەستى پێ نەكرد
17:30
Nacional Montevideo
-
-
Racing Club Montevideo
دەستى پێ نەكرد
18:00
Defensor Sporting
-
-
CA Juventud de Las Piedras
دەستى پێ نەكرد
18:00
  Ukraine Vyscha League Chernivtsi Region
Cheremosh-Vizhnica
-
-
FC Korovia
دەستى پێ نەكرد
19:30
Fc Dragush Vode
-
-
FC Nepolokivtsi
دەستى پێ نەكرد
19:30
  Finland Amateur 3 Division Turku
Wilpas
-
-
SC Wolves
دەستى پێ نەكرد
20:30
  Belarus Cup, Women
Slavyanka Minsk
-
-
Rguor Belarus
دەستى پێ نەكرد
20:30
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 1
Puistolan Urheilijat
-
-
FC Espoo 2
دەستى پێ نەكرد
20:45
Tote
-
-
EPS
دەستى پێ نەكرد
21:15
Poxyt
-
-
Kapa
دەستى پێ نەكرد
21:30
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 3
MPS/Atletico Malmi
-
-
Joki
دەستى پێ نەكرد
20:45
 
فورمی گرەو
جياوازى نييە لە گرەوت .