0
چوونەژوورەوە تۆماركردن KU
KurdishEnglishArabic
پێشبینی توپی پێ
گرەوکردنی ڕاستەوخۆ
خاڵ
پۆکەر
گازينۆى يارى تاوڵە
یاری پەقاندن
گازينۆ
دیاریەکانی تایبەت
پشتگيرى
هاوکاری
Germany
Bundesliga
Hannover 96
-
-
FC Bayern Munich
دەستى پێ نەكرد
18:00
Borussia Dortmund
-
-
Bayer 04 Leverkusen
دەستى پێ نەكرد
21:00
RB Leipzig
-
-
TSG 1899 Hoffenheim
دەستى پێ نەكرد
18:00
Eintracht Frankfurt
-
-
Hertha BSC Berlin
دەستى پێ نەكرد
18:00
Hamburger SV
-
-
SC Freiburg
دەستى پێ نەكرد
18:00
VfB Stuttgart
-
-
Werder Bremen
دەستى پێ نەكرد
18:00
England
Premier League
West Bromwich Albion
-
-
Liverpool FC
دەستى پێ نەكرد
16:00
Watford FC
-
-
Crystal Palace
دەستى پێ نەكرد
18:30
Italy
Serie A
AC Milan
-
-
Benevento Calcio
دەستى پێ نەكرد
23:15
Spal 2013
-
-
AS Roma
دەستى پێ نەكرد
17:30
US Sassuolo Calcio
-
-
ACF Fiorentina
دەستى پێ نەكرد
20:30
France
Ligue 1
Olympique Marseille
-
-
OSC Lille
دەستى پێ نەكرد
19:30
EA Guingamp
-
-
AS Monaco
دەستى پێ نەكرد
22:30
FC Toulouse
-
-
Angers Sco
دەستى پێ نەكرد
22:30
FC Metz
-
-
SM Caen
دەستى پێ نەكرد
22:30
SC Amiens
-
-
Racing Strasbourg
دەستى پێ نەكرد
22:30
England
FA Cup
Manchester United
-
-
Tottenham Hotspur
دەستى پێ نەكرد
20:45
Turkey
Super Lig
Alanyaspor
-
-
Galatasaray
دەستى پێ نەكرد
20:30
Trabzonspor
-
-
Sivasspor
دەستى پێ نەكرد
17:30
Kardemir Karabukspor
-
-
Bursaspor
inprogress
15:00
Genclerbirligi Ankara
-
-
Osmanlispor FK
inprogress
15:00
England
Championship
Cardiff City
-
-
Nottingham Forest
دەستى پێ نەكرد
23:15
Brentford FC
-
-
Queens Park Rangers
دەستى پێ نەكرد
18:30
Bolton Wanderers
-
-
Wolverhampton Wanderers
دەستى پێ نەكرد
18:30
Preston North End
-
-
Norwich City
دەستى پێ نەكرد
18:30
Ipswich Town
-
-
Aston Villa
دەستى پێ نەكرد
18:30
Bristol City
-
-
Hull City
دەستى پێ نەكرد
18:30
Derby County
-
-
Middlesbrough FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Sheffield Wednesday
-
-
Reading FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Birmingham City
-
-
Sheffield United
دەستى پێ نەكرد
18:30
Sunderland AFC
-
-
Burton Albion
دەستى پێ نەكرد
18:30
Leeds United
-
-
Barnsley FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Finland
Veikkausliiga
HJK Helsinki
-
-
Kuopio PS
دەستى پێ نەكرد
17:30
FC Inter Turku
-
-
Turku PS
دەستى پێ نەكرد
17:30
FC Lahti
-
-
Ilves
دەستى پێ نەكرد
17:30
Seinajoen JK
-
-
FC Honka
دەستى پێ نەكرد
17:30
Spain
LaLiga
RC Celta De Vigo
-
-
CF Valencia
دەستى پێ نەكرد
18:45
SD Eibar
-
-
CF Getafe
inprogress
15:30
Portugal
Primeira Liga
Sporting Braga
2
0
CS Maritimo Madeira
Finished
00:00
FC Pacos Ferreira
-
-
CF Belenenses
دەستى پێ نەكرد
19:30
CD Feirense
-
-
Vitoria Guimaraes
دەستى پێ نەكرد
21:45
Ukraine
Premier League, Championship round
Shakhtar Donetsk
-
-
Vorskla Poltava
دەستى پێ نەكرد
18:30
Denmark
Superligaen, Championship round
FC Copenhagen
-
-
AC Horsens
دەستى پێ نەكرد
18:30
Japan
J.League
Sanfrecce Hiroshima
1
0
Sagan Tosu
Finished
09:30
Urawa Red Diamonds
0
0
Consadole Sapporo
Finished
11:30
Yokohama F Marinos
4
4
Shonan Bellmare
Finished
11:30
Vissel Kobe
3
0
Nagoya Grampus
Finished
11:30
Shimizu S-Pulse
0
1
FC Tokyo
Finished
08:30
Vegalta Sendai
0
3
Jubilo Iwata
Finished
09:30
Kawasaki Frontale
4
1
Kashima Antlers
Finished
11:30
Gamba Osaka
-
-
Cerezo Osaka
inprogress
14:30
United Arab Emirates
Arabian Gulf League
AL Wahda Scc (UAE)
-
-
Ajman Club
دەستى پێ نەكرد
18:30
AL Nasr SC Dubai
-
-
AL Ain FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
AL Jazira Abu Dhabi
-
-
Sharjah FC
دەستى پێ نەكرد
21:00
Scotland
Championship
Livingston FC
-
-
Brechin City
دەستى پێ نەكرد
18:30
ST Mirren
-
-
Greenock Morton
دەستى پێ نەكرد
18:30
Dumbarton FC
-
-
Falkirk FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Inverness Caledonian Thistle
-
-
Dunfermline Athletic
دەستى پێ نەكرد
18:30
Queen of The South
-
-
Dundee United
دەستى پێ نەكرد
18:30
Bulgaria
First Professional League, Championship Round
Levski Sofia
-
-
FC Vereya
دەستى پێ نەكرد
16:30
PFK Botev Plovdiv
-
-
Ludogorets Razgrad
دەستى پێ نەكرد
19:00
Beroe Stara Zagora
-
-
CSKA Sofia
دەستى پێ نەكرد
21:30
Brazil
Brasileiro Serie B
Juventude RS
1
1
Oeste SP
Finished
02:45
SAO Bento
2
1
CSA AL
Finished
04:00
Paysandu PA
1
0
Londrina PR
Finished
05:00
Italy
Serie B
US Palermo
-
-
AS Avellino 1912
دەستى پێ نەكرد
17:30
Parma Calcio 1913 S.r.l.
-
-
Carpi FC 1909
دەستى پێ نەكرد
17:30
US Cremonese
-
-
Ascoli Picchio 1898
دەستى پێ نەكرد
17:30
Foggia Calcio
-
-
FC Bari 1908
دەستى پێ نەكرد
17:30
Brescia Calcio
-
-
AC Cesena
دەستى پێ نەكرد
17:30
US Salernitana 1919
-
-
AS Cittadella
دەستى پێ نەكرد
17:30
Virtus Entella
-
-
FC Pro Vercelli 1892
دەستى پێ نەكرد
17:30
Novara Calcio
-
-
Venezia
دەستى پێ نەكرد
17:30
Argentina
Superliga
Argentinos Juniors
1
0
Olimpo Bahia Blanca
Finished
02:30
Estudiantes De La Plata
0
1
CA Belgrano
Finished
04:45
CA Talleres De Cordoba
-
-
Gimnasia Y Esgrima La Plata
دەستى پێ نەكرد
23:00
San Martin De San Juan
-
-
Atletico Lanus
دەستى پێ نەكرد
20:45
Club Atletico Temperley
-
-
Velez Sarsfield
دەستى پێ نەكرد
20:45
Peru
Primera Division, Verano, Group A
Ayacucho FC
4
2
Universitario De Deportes
Finished
01:00
Republic of Korea
K-League 1
Pohang Steelers
0
2
Sangju Sangmu Phoenix
Finished
11:30
FC Seoul
3
0
Daegu FC
Finished
09:30
Jeonnam Dragons
1
4
Gangwon FC
Finished
09:30
Chile
Primera Division
Union Espanola
2
1
Huachipato
Finished
03:30
Deportes Iquique
-
-
Palestino
دەستى پێ نەكرد
19:30
Mexico
Segunda Division
Cruz Azul Premier
3
3
America De Mexico II
Finished
01:30
Mexico
Primera Division, Clausura
Club Puebla
3
1
America De Mexico
Finished
04:30
Atlas De Guadalajara
1
0
Guadalajara Chivas
Finished
06:30
Chile
Primera B
CSD Barnechea
-
-
San Marcos De Arica
دەستى پێ نەكرد
03:30
Santiago Wanderers
-
-
Deportes La Serena
دەستى پێ نەكرد
22:30
Paraguay
Primera Division, Apertura
Nacional Asuncion
1
0
Independiente Fbc
Finished
02:00
General Diaz
1
2
Olimpia Asuncion
Finished
04:15
Spain
LaLiga 2
Real Zaragoza
-
-
UD Almeria
دەستى پێ نەكرد
18:30
Gimnastic De Tarragona
-
-
CD Numancia
دەستى پێ نەكرد
18:30
Albacete Balompie
-
-
CF Reus Deportiu
دەستى پێ نەكرد
20:30
CD Tenerife
-
-
SD Huesca
دەستى پێ نەكرد
20:30
Japan
J.League 2
Kyoto Sanga FC
1
2
Roasso Kumamoto
Finished
10:30
Ehime FC
0
0
Ventforet Kofu
Finished
13:30
Tokyo Verdy
3
0
Mito Hollyhock
Finished
10:30
Fagiano Okayama
-
-
FC Gifu
inprogress
14:30
Republic of Korea
K-League 2
Gwangju FC
5
0
Suwon FC
Finished
10:30
Daejeon Citizen FC
1
2
Seongnam FC
Finished
10:30
Busan I Park
3
0
FC Anyang
Finished
09:30
Germany
3. Liga
SC Paderborn 07
-
-
SpVgg Unterhaching
دەستى پێ نەكرد
16:30
Werder Bremen II
-
-
FC Carl Zeiss Jena
دەستى پێ نەكرد
16:30
ROT Weiss Erfurt
-
-
SG Sonnenhof Grossaspach
دەستى پێ نەكرد
16:30
FC Wurzburger Kickers
-
-
Chemnitzer FC
دەستى پێ نەكرد
16:30
1. FC Magdeburg
-
-
Fortuna Cologne
دەستى پێ نەكرد
16:30
Hansa Rostock
-
-
SV Wehen Wiesbaden
دەستى پێ نەكرد
16:30
USA
Major League Soccer
Sporting Kansas City
6
0
Vancouver Whitecaps FC
Finished
05:30
Montreal Impact
-
-
Los Angeles FC
دەستى پێ نەكرد
21:30
Houston Dynamo
-
-
Toronto FC
دەستى پێ نەكرد
23:30
Russia
Youth League
Lokomotiv Moscow
2
2
FK Ufa
Finished
13:30
Rubin Kazan
3
2
FK Rostov
Finished
13:30
SKA Energia Khabarovsk
4
2
Dinamo Moscow
Finished
09:30
FK Tosno
4
1
Amkar Perm
Finished
12:30
Arsenal Tula
0
3
FC Zenit ST Petersburg
Finished
13:30
Anzhi Makhachkala
-
-
Ural Ekaterinburg
دەستى پێ نەكرد
14:30
Russia
Football National League
FC Orenburg
-
-
Dinamo Saint Petersburg
inprogress
15:30
FC Yenisey Krasnoyarsk
-
-
FC Tom Tomsk
inprogress
15:30
Sibir Novosibirsk
-
-
FK Tyumen
inprogress
14:30
Spartak-2 Moscow
-
-
FC Volgar
دەستى پێ نەكرد
16:30
Fakel Voronezh
-
-
FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
دەستى پێ نەكرد
17:30
Zenit-2 ST Petersburg
-
-
Samara Kryliya Sovetov
دەستى پێ نەكرد
18:30
FC Rotor Volgograd
-
-
Luch-Energia Vladivostok
دەستى پێ نەكرد
18:30
Baltika Kaliningrad
-
-
FK Khimki
دەستى پێ نەكرد
22:30
Scotland
Premiership
Hibernian FC
-
-
Celtic Glasgow
دەستى پێ نەكرد
16:00
Kilmarnock FC
-
-
Aberdeen FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Dundee FC
-
-
FC ST Johnstone
دەستى پێ نەكرد
18:30
Partick Thistle
-
-
Hamilton Academical
دەستى پێ نەكرد
18:30
Ross County
-
-
Motherwell FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Russia
Premier League
Rubin Kazan
-
-
FK Rostov
دەستى پێ نەكرد
18:00
Anzhi Makhachkala
-
-
Ural Ekaterinburg
دەستى پێ نەكرد
20:30
Austria
Bundesliga
Wolfsberger AC
-
-
SK Sturm Graz
دەستى پێ نەكرد
18:30
SV Mattersburg
-
-
SKN St. Poelten
دەستى پێ نەكرد
21:00
LASK Linz
-
-
FK Austria Wien
دەستى پێ نەكرد
21:00
Hungary
NB I
Ferencvarosi TC
-
-
Paksi FC
دەستى پێ نەكرد
19:30
Budapest Honved FC
-
-
Ujpest FC
دەستى پێ نەكرد
19:30
SC Vasas Budapest
-
-
Mezokovesd Zsory
دەستى پێ نەكرد
19:30
Diosgyori Vtk
-
-
Puskas Akademia
دەستى پێ نەكرد
19:30
Szombathelyi Haladas
-
-
Balmazujvaros Sport Kft
دەستى پێ نەكرد
19:30
Videoton FC
-
-
Debreceni VSC
دەستى پێ نەكرد
22:00
Czech Republic
FNL
FK Olympia Praha
1
4
MFK Frydek-Mistek
Finished
12:45
1 FK Pribram
-
-
Hradec Kralove
دەستى پێ نەكرد
19:30
FC Mas Taborsko
-
-
1.sc Znojmo
دەستى پێ نەكرد
19:30
Peru
Primera Division, Verano, Group B
Real Garcilaso
0
3
Sport Huancayo
Finished
03:15
Deportivo Municipal
4
0
Binacional
Finished
05:30
Guatemala
Liga Nacional, Clausura
CD Petapa
2
0
CSD Xelaju MC
Finished
07:30
Turkey
1. Lig
Gaziantepspor
-
-
Eskisehirspor
دەستى پێ نەكرد
16:30
Elazigspor
-
-
Adanaspor
inprogress
14:30
Boluspor
-
-
Istanbulspor AS
دەستى پێ نەكرد
16:30
Singapore
S.League
Warriors FC
-
-
Tampines Rovers FC
inprogress
14:00
Japan
League Cup, Women
Nittaidai FC
2
3
Albirex Niigata
Finished
08:30
Brazil
Paulista, Segunda Divisao
Sao Jose SP
1
1
Amparo
Finished
04:00
Ecuador
Serie A, Primera Etapa
SD Aucas
1
1
Tecnico Universitario
Finished
04:45
Spain
Segunda B Group III
CD Alcoyano
-
-
SCR Pena Deportiva
inprogress
14:00
England
League One
AFC Wimbledon
-
-
Oldham Athletic
دەستى پێ نەكرد
18:30
Scunthorpe United
-
-
Walsall FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Doncaster Rovers
-
-
Oxford United
دەستى پێ نەكرد
18:30
Rotherham United
-
-
Bristol Rovers
دەستى پێ نەكرد
18:30
Southend United
-
-
Milton Keynes Dons
دەستى پێ نەكرد
18:30
Gillingham FC
-
-
Blackpool FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Northampton Town
-
-
Plymouth Argyle
دەستى پێ نەكرد
18:30
Portsmouth FC
-
-
Charlton Athletic
دەستى پێ نەكرد
18:30
Shrewsbury Town
-
-
Bury FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Rochdale AFC
-
-
Bradford City
دەستى پێ نەكرد
18:30
Fleetwood Town
-
-
Wigan Athletic
دەستى پێ نەكرد
18:30
England
League Two
Crewe Alexandra
-
-
Morecambe FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Barnet FC
-
-
Newport County
دەستى پێ نەكرد
18:30
Forest Green Rovers
-
-
Chesterfield FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Carlisle United
-
-
Luton Town
دەستى پێ نەكرد
18:30
Lincoln City
-
-
Colchester United
دەستى پێ نەكرد
18:30
Wycombe Wanderers
-
-
Accrington Stanley
دەستى پێ نەكرد
18:30
Cambridge United
-
-
Cheltenham Town
دەستى پێ نەكرد
18:30
Notts County
-
-
Yeovil Town
دەستى پێ نەكرد
18:30
Mansfield Town
-
-
Port Vale
دەستى پێ نەكرد
18:30
Swindon Town
-
-
Grimsby Town
دەستى پێ نەكرد
18:30
Exeter City
-
-
Crawley Town
دەستى پێ نەكرد
18:30
England
National League
Eastleigh FC
-
-
Macclesfield Town
دەستى پێ نەكرد
16:00
AFC Fylde
-
-
Solihull Moors FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Aldershot Town
-
-
Barrow AFC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Bromley
-
-
Boreham Wood FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Chester FC
-
-
Maidstone United FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Dagenham & Redbridge
-
-
Maidenhead United
دەستى پێ نەكرد
18:30
Dover Athletic
-
-
Gateshead FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Ebbsfleet United
-
-
Sutton United
دەستى پێ نەكرد
18:30
Halifax Town
-
-
Tranmere Rovers
دەستى پێ نەكرد
18:30
Guiseley AFC
-
-
Woking FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Hartlepool United
-
-
Torquay United
دەستى پێ نەكرد
18:30
Leyton Orient
-
-
Wrexham FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Brazil
Brasileiro Serie A
Bahia Salvador BA
-
-
Santos SP
دەستى پێ نەكرد
23:30
Germany
2. Bundesliga
SSV Jahn Regensburg
-
-
FC ST Pauli
inprogress
15:30
SV Sandhausen
-
-
SV Darmstadt 98
inprogress
15:30
1. FC Union Berlin
-
-
1. FC Heidenheim
inprogress
15:30
China
China League 1
Yanbian Baekdu
2
3
Heilongjiang Lava Spring
Finished
12:00
Shanghai Shenxin
1
2
Meizhou Hakka FC
Finished
12:00
NEI Mongul Zhongyou F.c.
-
-
Dalian Transcendence FC
دەستى پێ نەكرد
16:00
Azerbaijan
Premier League
Keshla FK
-
-
Zira FK
دەستى پێ نەكرد
16:30
Cyprus
1st Division, Championship group
AC Omonia Nicosia
-
-
AEL Limassol
دەستى پێ نەكرد
19:30
Bosnia & Herzegovina
Premijer Liga, Relegation Round
NK Vitez
-
-
Mladost Doboj Kakanj
دەستى پێ نەكرد
19:30
NK Celik Zenica
-
-
Borac Banja Luka
دەستى پێ نەكرد
19:30
Ghana
Premier League
Ashanti Gold FC
-
-
Inter Allies FC
دەستى پێ نەكرد
19:30
Romania
Liga 1, Relegation round
CS Concordia Chiajna
-
-
FC Voluntari
دەستى پێ نەكرد
19:30
Slovenia
PrvaLiga
Aluminij Kidricevo
-
-
NK Maribor Piv Lasko
دەستى پێ نەكرد
19:20
ND Gorica
-
-
NK Krsko
دەستى پێ نەكرد
21:30
Israel
Premier League, Playoffs 7-14
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
-
-
Hapoel Bnei Sakhnin
دەستى پێ نەكرد
19:15
Maccabi Petah Tikva
-
-
Maccabi Haifa
دەستى پێ نەكرد
19:30
Hapoel Ashkelon
-
-
Hapoel Akko
دەستى پێ نەكرد
21:30
Bosnia & Herzegovina
Premijer Liga, Championship Round
Radnik Bijeljina
-
-
Zrinjski Mostar
دەستى پێ نەكرد
19:00
FK Krupa
-
-
FK Zeljeznicar
دەستى پێ نەكرد
19:30
Morocco
Botola
Chabab Atlas Khenifra
-
-
OCS Olympique De Safi
دەستى پێ نەكرد
19:30
Wydad Athletic Club Casablanca
-
-
Kacm Marrakesh
دەستى پێ نەكرد
23:30
Sweden
Allsvenskan
Ostersunds FK
-
-
Oerebro SK
دەستى پێ نەكرد
18:30
Scotland
League One
Albion Rovers
-
-
East Fife FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Arbroath FC
-
-
Airdrieonians
دەستى پێ نەكرد
18:30
Forfar Athletic
-
-
Queens Park FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Stranraer FC
-
-
Raith Rovers
دەستى پێ نەكرد
18:30
Scotland
League Two
Annan Athletic
-
-
Stirling Albion
دەستى پێ نەكرد
18:30
Berwick Rangers
-
-
Cowdenbeath FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Edinburgh City
-
-
Clyde FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Elgin City
-
-
Peterhead FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Stenhousemuir FC
-
-
Montrose FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Austria Amateur
Regionalliga East
FC Stadlau
-
-
Ask-Bsc Bruck/Leitha
دەستى پێ نەكرد
18:30
ASK Ebreichsdorf
-
-
SKU Amstetten
دەستى پێ نەكرد
20:00
Norway
2nd Division, Group 1
Moss FK
-
-
Fredrikstad FK
دەستى پێ نەكرد
18:30
Elverum
-
-
Baerum
دەستى پێ نەكرد
18:30
Greece
Football League
Aoc-Kissamikos
-
-
OFI Crete
دەستى پێ نەكرد
18:30
International Clubs
Club Friendly Games, Women
UD Granadilla Tenerife B
-
-
UD Geneto Teide
دەستى پێ نەكرد
00:30
Eud Las Palmas Llamoro
-
-
UD San Antonio Pilar
دەستى پێ نەكرد
23:30
Portugal
Segunda Liga
CF Uniao Madeira
-
-
Sporting Covilha
دەستى پێ نەكرد
19:30
Academica De Coimbra
-
-
Real Massama
دەستى پێ نەكرد
19:30
Cyprus
1st Division, Relegation group
NEA Salamina Famagusta
-
-
Doxa Katokopias
دەستى پێ نەكرد
19:30
Ermis Aradippou
-
-
Pafos FC
دەستى پێ نەكرد
20:30
Slovakia
Superliga, Relegation round
FC Vion Zlate Moravce
-
-
MFK Zemplin Michalovce
دەستى پێ نەكرد
19:30
FK Senica
-
-
FK Zeleziarne Podbrezova
دەستى پێ نەكرد
19:30
Romania
Liga 1, Championship round
FC Viitorul Constanta
-
-
SC Fotbal Club Fcsb SA
دەستى پێ نەكرد
22:15
Ireland
Premier Division
Sligo Rovers
-
-
ST Patricks Athletic
دەستى پێ نەكرد
23:15
Belgium
First Division A, Championship Round
KRC Genk
-
-
RSC Anderlecht
دەستى پێ نەكرد
23:00
Ireland
First Division
Longford Town
-
-
University College Dublin
دەستى پێ نەكرد
23:00
Cobh Ramblers
-
-
Drogheda United FC
دەستى پێ نەكرد
23:15
Argentina
Primera B Nacional
San Martin De Tucuman
-
-
Guillermo Brown
دەستى پێ نەكرد
22:35
Nueva Chicago
-
-
CA Brown De Adrogue
دەستى پێ نەكرد
23:00
Uruguay
Primera Division, Apertura
Danubio FC
-
-
Rampla Juniors
دەستى پێ نەكرد
22:30
Liverpool Montevideo
-
-
Racing Club Montevideo
دەستى پێ نەكرد
23:30
Montevideo Wanderers
-
-
CA River Plate
دەستى پێ نەكرد
23:30
USA
United Soccer League
Ottawa Fury FC
-
-
North Carolina FC
دەستى پێ نەكرد
22:30
Belgium
First Division A, Playoffs 2B
ST. Truidense VV
-
-
AS Eupen
دەستى پێ نەكرد
22:30
Israel
Premier League, Playoffs 1-6
Maccabi Tel Aviv
-
-
Bnei Yehuda Tel Aviv
دەستى پێ نەكرد
22:00
Peru
Reserve League
Deportivo Municipal
-
-
Binacional
inprogress
02:30
Croatia
1. HNL
HNK Rijeka
-
-
NK Osijek
دەستى پێ نەكرد
21:30
Switzerland
Super League
Grasshopper Club Zurich
-
-
FC Lugano
دەستى پێ نەكرد
21:30
FC St. Gallen
-
-
FC Thun
دەستى پێ نەكرد
21:30
Belgium
First Division A, Playoffs 2A
Oud-Heverlee Leuven
-
-
Royal Mouscron-Peruwelz
دەستى پێ نەكرد
20:30
KV RS Waasland Beveren
-
-
Lierse SK
دەستى پێ نەكرد
22:30
Egypt
Premier League
Wadi Degla SC
-
-
El-Entag El-Harby
دەستى پێ نەكرد
20:30
Smouha SC
-
-
EL Daklyeh
دەستى پێ نەكرد
20:30
Tanta
-
-
Al-Masry
دەستى پێ نەكرد
20:30
AL Nasr Cairo
-
-
Enppi Club
دەستى پێ نەكرد
22:45
Poland
Ekstraklasa, Championship Round
Gornik Zabrze
-
-
Wisla Plock
دەستى پێ نەكرد
20:30
Korona Kielce
-
-
Jagiellonia Bialystok
دەستى پێ نەكرد
23:00
Norway
Eliteserien
SK Brann
-
-
Stabaek IF
دەستى پێ نەكرد
20:30
Latvia
Virsliga
FK Jelgava
-
-
Riga FC
دەستى پێ نەكرد
20:30
Malta
Premier League, Main round
Hibernians FC
-
-
Balzan FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Birkirkara FC
-
-
Hamrun Spartans FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Valletta FC
-
-
Gzira United
دەستى پێ نەكرد
18:30
Lija Athletic
-
-
Floriana FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Poland
Ekstraklasa, Relegation Round
Piast Gliwice
-
-
Pogon Szczecin
دەستى پێ نەكرد
18:00
Bahrain
Premier League
Al-Najma Manama
-
-
Malkiya Club
دەستى پێ نەكرد
18:15
Al-Ahli
-
-
Al-Muharraq SC
دەستى پێ نەكرد
20:30
Kenya
Premier League
Kariobangi Sharks
-
-
Kakamega Homeboyz
inprogress
15:30
Philippines
Philippines Football League
Davao Aguilas
-
-
JP Voltes Marikina FC
inprogress
15:30
Norway
Toppserien, Women
Trondheims-Orn
-
-
ROA
دەستى پێ نەكرد
15:30
Kolbotn
-
-
Lyn
دەستى پێ نەكرد
17:30
LSK Kvinner
-
-
Stabaek
دەستى پێ نەكرد
17:30
Arna-Bjørnar
-
-
Sandviken
دەستى پێ نەكرد
17:30
Ukraine
Premier League, Relegation round
Chernomorets Odessa
-
-
FC Oleksandria
inprogress
15:30
Stal Kamyanske
-
-
FC Zirka Kropyvnytskyi
inprogress
15:30
Denmark
2nd Division, Relegation Group
B 93 Kopenhagen
-
-
HIK Hellerup
دەستى پێ نەكرد
15:30
Naesby BK
-
-
Odder Igf
دەستى پێ نەكرد
16:30
Aarhus Fremad
-
-
Brønshøj BK
دەستى پێ نەكرد
16:30
IF Lyseng
-
-
Greve Fodbold
دەستى پێ نەكرد
16:30
Hillerod
-
-
Dalum IF
دەستى پێ نەكرد
17:30
Indonesia
Liga 1
Persipura Jayapura
2
1
PS Mitra Kukar
Finished
11:00
Madura United
3
2
Arema Indonesia
Finished
13:00
PSM Makassar
-
-
PS Tira
دەستى پێ نەكرد
16:00
Persib Bandung
-
-
Pusamania Borneo FC
دەستى پێ نەكرد
16:00
Belarus
Vysshaya League
FC Slutsk
-
-
Luch Minsk
دەستى پێ نەكرد
15:30
Luch Minsk
-
-
FC Slutsk
دەستى پێ نەكرد
15:30
Dinamo Minsk
-
-
FC Gomel
دەستى پێ نەكرد
17:30
Torpedo Belaz Zhodino
-
-
FC Minsk
دەستى پێ نەكرد
19:30
Denmark
2nd Division, Championship Group
Kolding IF
-
-
Kjellerup IF
دەستى پێ نەكرد
15:30
Middelfart
-
-
Naestved BK
دەستى پێ نەكرد
16:30
BK Frem
-
-
FC Sydvest 05 Tonder
دەستى پێ نەكرد
17:30
Skovshoved IF
-
-
Jammerbugt FC
دەستى پێ نەكرد
17:30
USA
National Womens Soccer League
Portland Thorns FC
1
1
Washington Spirit
Finished
07:00
Thailand
Thai League 1
Navy Football Club
-
-
AIR Force United FC
inprogress
15:15
Ubon Umt Utd
-
-
Chainat FC
inprogress
15:30
Chonburi FC
-
-
Muang Thong United
دەستى پێ نەكرد
16:30
Port FC
-
-
Prachuap FC
دەستى پێ نەكرد
17:30
Poland
I Liga
Stomil Olsztyn SA
-
-
Puszcza Niepolomice
دەستى پێ نەكرد
15:00
Olimpia Grudziadz
-
-
MKS Chojniczanka Chojnice
دەستى پێ نەكرد
15:30
Chrobry Glogow
-
-
GKS Katowice
دەستى پێ نەكرد
20:15
Podbeskidzie Bielsko Biala
-
-
Miedz Legnica
دەستى پێ نەكرد
20:30
Drutex-Bytovia
-
-
Rakow Czestochowa
دەستى پێ نەكرد
20:30
Sweden
Damallsvenskan, Women
Vaxjo Dff
-
-
Djurgardens IF Dff
دەستى پێ نەكرد
14:30
Kopparbergs/Goteborg FC
-
-
Hammarby IF Dff
دەستى پێ نەكرد
17:30
IFK Kalmar
-
-
FC Rosengard
دەستى پێ نەكرد
17:30
IF Limhamn Bunkeflo
-
-
Kristianstads Dff
دەستى پێ نەكرد
18:30
Vietnam
V-League
Hoang Anh Gia Lai
-
-
SHB DA Nang
دەستى پێ نەكرد
14:30
Than Quang Ninh
-
-
NAM Dinh
دەستى پێ نەكرد
15:30
Estonia
Premium Liiga
Viljandi JK Tulevik
-
-
FC Flora Tallinn
دەستى پێ نەكرد
14:30
FC Kuressaare
-
-
Nomme Kalju FC
دەستى پێ نەكرد
14:30
JK Trans Narva
-
-
JK Tallinna Kalev
دەستى پێ نەكرد
17:30
Turkey Amateur
U21 1. Lig
Boluspor
-
-
Istanbulspor AS
دەستى پێ نەكرد
14:00
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Kardemir Karabukspor
-
-
Bursaspor
دەستى پێ نەكرد
12:30
Genclerbirligi
-
-
Osmanlispor FK
دەستى پێ نەكرد
13:30
Trabzonspor
-
-
Sivasspor
دەستى پێ نەكرد
14:30
Alanyaspor
-
-
Galatasaray
دەستى پێ نەكرد
15:30
Cambodia
Cambodian Premier League
Boeung Ket Angkor
-
-
National Defense Ministry FC
دەستى پێ نەكرد
16:00
Germany Amateur
Regionalliga North
SC Weiche Flensburg 08
-
-
SSV Jeddeloh
دەستى پێ نەكرد
16:00
Eintracht Braunschweig II
-
-
SV Drochtersen/Assel
دەستى پێ نەكرد
16:30
Lueneburger SK Hansa
-
-
FC St. Pauli II
دەستى پێ نەكرد
16:30
BSV SW Rehden
-
-
SV Eutin 08
دەستى پێ نەكرد
18:30
China
Chinese Super League
Hebei China Fortune
0
0
Beijing Renhe
Finished
12:00
Guangzhou R&f FC
-
-
Shandong Luneng
دەستى پێ نەكرد
16:05
Guizhou Hengfeng Zhicheng
-
-
Changchun Yatai
دەستى پێ نەكرد
16:05
Slovakia
Superliga, Championship round
MFK Ruzomberok
-
-
FC Spartak Trnava
دەستى پێ نەكرد
17:15
Wales
Premier League, Relegation Round
Llandudno FC
-
-
Barry Town
دەستى پێ نەكرد
18:00
Newtown AFC
-
-
Prestatyn Town FC
دەستى پێ نەكرد
18:00
Wales
Premier League, Championship Round
Cardiff Metropolitan University
-
-
Bala Town
دەستى پێ نەكرد
18:00
France
Ligue 2
AS Nancy Lorraine
-
-
AJ Auxerre
دەستى پێ نەكرد
17:30
France
National
AS Beziers
-
-
Stade Lavallois MFC
دەستى پێ نەكرد
17:30
Czech Republic
1. Liga
SK Sigma Olomouc
-
-
Banik Ostrava
دەستى پێ نەكرد
17:30
Bohemians 1905
-
-
FC Vysocina Jihlava
دەستى پێ نەكرد
19:30
1 FC Slovacko
-
-
FK Dukla Prague
دەستى پێ نەكرد
19:30
FK Mlada Boleslav
-
-
FC Fastav Zlin
دەستى پێ نەكرد
20:30
FC Zbrojovka Brno
-
-
FC Viktoria Plzen
دەستى پێ نەكرد
22:45
Austria Amateur
Regionalliga Centre
Atsv Stadl-Paura
-
-
SK Vorwärts Steyr
دەستى پێ نەكرد
17:30
Union Gurten
-
-
SPG FC Pasching/Lask Juniors
دەستى پێ نەكرد
18:30
Georgia
National League
FC Sioni Bolnisi
-
-
FC Dinamo Tbilisi
دەستى پێ نەكرد
17:00
FC Dila Gori
-
-
FC Rustavi
دەستى پێ نەكرد
20:30
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
VfB Auerbach
-
-
FSV Union Fuerstenwalde
دەستى پێ نەكرد
16:00
Italy
Serie C, Girone A
US Gavorrano
-
-
US Alessandria Calcio 1912
دەستى پێ نەكرد
17:00
Robur Siena
-
-
Cuneo
دەستى پێ نەكرد
17:00
Arzachena
-
-
AS Livorno
دەستى پێ نەكرد
17:00
AS Lucchese Libertas
-
-
Olbia Calcio
دەستى پێ نەكرد
17:00
AC Prato
-
-
US Arezzo
دەستى پێ نەكرد
23:00
SS Monza 1912
-
-
Giana Erminio
دەستى پێ نەكرد
23:00
Carrarese Calcio
-
-
US Pistoiese 1921
دەستى پێ نەكرد
23:00
Piacenza Calcio 1919
-
-
AS Pro Piacenza 1919
دەستى پێ نەكرد
23:00
Sweden
Superettan
Örgryte IS
-
-
Halmstads BK
دەستى پێ نەكرد
16:30
Degerfors IF
-
-
Landskrona Bois
دەستى پێ نەكرد
18:30
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
SV Seligenporten
-
-
VfB Eichstatt
دەستى پێ نەكرد
16:30
1. FC Nurnberg II
-
-
SpVgg Greuther Fürth II
دەستى پێ نەكرد
16:30
Wacker Burghausen
-
-
FC Memmingen
دەستى پێ نەكرد
16:30
SV Schalding-Heining
-
-
FC Bayern München II
دەستى پێ نەكرد
16:30
FV Illertissen
-
-
FC Pipinsried
دەستى پێ نەكرد
16:30
FC Ingolstadt 04 II
-
-
FC Schweinfurt 05
دەستى پێ نەكرد
16:30
TSV 1860 Munich
-
-
FC Augsburg II
دەستى پێ نەكرد
16:35
Austria Amateur
Regionalliga West
FC Dornbirn 1913
-
-
SCR Altach (A)
دەستى پێ نەكرد
16:30
FC Wacker Innsbruck (A)
-
-
VfB Hohenems
دەستى پێ نەكرد
17:30
FC Alberschwende
-
-
SV Wals-Grünau
دەستى پێ نەكرد
18:30
FC Hard
-
-
USK Anif
دەستى پێ نەكرد
18:30
Norway
2nd Division, Group 2
Skeid Fotball
-
-
Nardo
دەستى پێ نەكرد
16:30
Flekkeroy
-
-
Kjelsas
دەستى پێ نەكرد
18:30
Hodd IL
-
-
Vard Haugesund
دەستى پێ نەكرد
18:30
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
Stuttgarter Kickers
-
-
SC Freiburg II
دەستى پێ نەكرد
16:30
FSV Mainz 05 II
-
-
Röchling Völklingen
دەستى پێ نەكرد
16:30
FSV Frankfurt
-
-
SpVgg Elversberg 07
دەستى پێ نەكرد
16:30
TUS Koblenz
-
-
TSV Steinbach
دەستى پێ نەكرد
16:30
TSV Eintracht Stadtallendorf
-
-
TSG 1899 Hoffenheim II
دەستى پێ نەكرد
16:30
SV Waldhof Mannheim
-
-
TSV Schott Mainz
دەستى پێ نەكرد
16:30
Germany Amateur
Regionalliga West
1. FC Cologne II
-
-
TUS Erndtebrueck
دەستى پێ نەكرد
16:30
FC Wegberg-Beeck
-
-
FC Victoria Cologne
دەستى پێ نەكرد
16:30
SG Wattenscheid 09
-
-
SV Roedinghausen
دەستى پێ نەكرد
16:30
Westfalia Rhynern
-
-
SC Verl
دەستى پێ نەكرد
16:30
SC Wiedenbrück
-
-
Borussia Mönchengladbach II
دەستى پێ نەكرد
16:30
ROT Weiss Essen
-
-
TSV Alemannia Aachen
دەستى پێ نەكرد
18:00
Wuppertaler SV
-
-
Borussia Dortmund II
دەستى پێ نەكرد
18:30
Italy
Campionato Primavera 1
Juventus Turin
-
-
Inter Milano
inprogress
15:30
 
فورمی گرەو
جياوازى نييە لە گرەوت .